Hakkımızda

Detay Görüntüleme Merkezi, Ankara'da ağız içi ve ağız dışı  radyografları çekerek diş hekimlerine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Merkezimiz, kurulduğu günden günümüze kadar kendisini geliştirip, görüntüleme cihazlarını yenilemiştir. Görüntüleme ile doğru teşhisin önemi bilinmektedir ve temel amacımızı oluşturmaktadır. Merkezimizin temel prensibi güvendir. Radyoloji her ne kadar hasta hekim ilişkisinin sınırlı olduğu bir dal olarak görünse de, doğru sonuca ulaşılması için radyoloji uzmanının hem hastanın klinik doktoru hem de hastanın kendisi ile birebir ilişki kurmasının önemlidir. Burada temel olarak hastalar ile birebir görüşerek hem radyograf çekimi öncesinde klinik bilgi alıyoruz hem de radyograf çekimi sonrasında gerekli durumlarda bilgi vererek hastayı saptanan bulgular doğrultusunda bilgilendiriyoruz. Tüm tetkikler dijital ortamda arşivlenmekte, paylaşım ve daha sonra karşılaştırma amacı ile PACS sisteminde saklanmaktadır.

 

Vizyonumuz

Görüntüleme alanında ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, ulusal ve uluslararası alanda gelişmeleri takip ederek daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen bir görüntüleme merkeziyiz.

 

Misyonumuz

Tanı konulmasında, hasta ve doktor ihtiyaçlarını karşılayacak en yüksek katkıyı sağlamak, tanı ve tedavi sırasında ortaya çıkan belirsizliği yok ederek paydaşlarına büyük değer yaratmaktır.